SeaToSummit

Počiatky spoločnosti začali v roku 1983 v Perthe v západnej Austrálii - v čase, keď sa v Austrálii ťažko hľadali ľahké a outdoorové produkty.O desaťročia neskôr nás to robí stále tým, čím sme: spoločnosť poháňaná dizajnérskym perfekcionizmom, ktorá nám umožňuje vyvíjať dômyselné, funkčne krásne výrobky s austrálskym prístupom „bez obáv“. Náš pôvodný étos „vybaviť a inšpirovať“ naďalej poháňa výskum a vývoj nových techník, materiálov, technológií a výrobných metód. Inšpiruje inovácie nových produktov, vďaka ktorým sme v popredí dodávok ľahších, lepšie vyrobených a výkonnejších zariadení pre všetky druhy outdoorových dobrodružstiev - od expedícií vo vysokých nadmorských výškach až po kempovanie v rodinných autách a všetko medzi tým.

  STANLEY obedár matte black 0,94l

  Termosky Stanley sú jedny z najkvalitnejších termosiek na trhu. Majú vynikajúce izolačné vlastnosti, vďaka ktorým máte čaj aj po mnohých hodinách stále horúci a ľadový nápoj naozaj ľadový. Použité kvalitné materiály Vám zaručujú dlhú životnosť tesnení, ktoré nepraskajú a nepretekajú.…

  0
  Založené na 0 hodnoteniach
   • sale

   SEATOSUMMIT X-Plate tanier šedý

   Skladacia kempingová doska Pružná silikónová vrchná časť je bezpečne spojená s pevným a odolným dnom z potravinárskeho nylonu určeného na vysoké teploty.

   0
   Založené na 0 hodnoteniach