2.0 Sport minimalistický a extrémne variabilný Cena od 16 460€ Mink Camper Mám záujem

Líder medzi kempermi.

 

Mink 2.0 Sport Camper je druhá generácia športových obytných prívesov od islandského výrobcu Mink Camper. Mink 2.0 Sport je výnimočný a extrémne prispôsobivý do každého terénu.

Exteriér je navrhnutý modernejšie než kedykoľvek pred tým a to predovšetkým vďaka minimalistickému dizajnu,  čistým povrchom a špeciálnym detailom.

Elegantný a dokonale variabilný interiér ponúka maximálny komfort a množstvo odkladacieho priestoru.

Je vybavený všetkým, čo potrebujete na nezabudnuteľné dobrodružstvo z kempovania.

 

MINK 2.0 Sport

Kladie dôraz na bezpečie a kvalitu Interiéru aj Exteriéru.

Exkluzívny dizajn

Exteriér je dizajnovaný tak, že na ceste Vás určite nikto neprehliadne. Precízne spracovanie oblých tvarov v spojení s čistými líniami pritiahne zvedavé pohľady, všade kam prídete.

Spoľahlivosť a kvalita

Mink 2.0 Sports Camper je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a vybavený príslušenstvom od prestížnych značiek, čo zaručuje vysokú mieru spoľahlivosti. Odolný podvozok od firmy AL-KO nemá problém prejsť rovnako hladko mierny terén, štrkovú cestu, alebo diaľnicu. Solárny panel od firmy Solar zabezpečuje dobíjanie batérie a teplo v obytnej časti počas chladných dní sa postará nezávislé kúrenie od firmy Webasto.

Nenápadný a zároveň výrazný

Svojou veľkosťou  je Mink nenápadný, ale veľmi obratný. Svojím dizajnom je však neprehliadnuteľný a pôsobí veľmi sebavedomo. Od prvého momentu budete hviezdou nielen na cestách, ale aj v každom kempe.

Výnimočný komfort

Interiér je navrhnutý tak, aby spĺňal aj požiadavky náročných zákazníkov. Vysoko kvalitná matrac o rozmeroch 140×200 s pamäťovou penou Vám zaručí pohodlný spánok priamo pod hviezdami.  Máte chuť si len tak posedieť v obytnej časti? Pohodlne sa oprite o eko-kožu tak, ako ste zvyknutí doma v obývačke a užívajte si krásu prítomného okamihu. Pre prípad, že si budete chcieť spraviť súkromnú párty na mieste na ktorom sa práve nachádzate, je k dispozícií BOSE SoundLink, ktorý Vám pomôže sa navodiť tú správnu atmosféru.

Nadčasové riešenia

Výrazná zadná časť v ktorej sa skrýva mini kuchynka. V kuchynke nájdete všetko potrebné na prípravu, servírovanie jedla a nápojov. Sada riadov pre dvoch ľudí je samozrejmosťou.  Ambientné osvetlenie, zástrčka na 220V a drez na umývanie riadov sú detaily, ktoré určite oceníte.

Vždy v spojení s prírodou

Každé ráno v Minku je zážitkom. Jednou nohou ste v posteli a druhou v prírode. Je len na Vás, či vystúpite von a nadýchnete sa čerstvého vzduchu, alebo ostanete leňošiť v posteli a budete sledovať oblohu cez panoramatickú strechu. Fantázií sa u nás medze nekladú.